Rádiofrekvencia

Rádiofrekvencia/termolifting je metóda známa tiež pod názvom nechirurgický lifting. Ide o neinvazívnu techniku, teda bez chirurgického zákroku a anestézy. Koriguje ochabnutosť pleti, vedie k jej vypnutiu a celkovým výsledkom je dokonalejší tvar tváre, krku a dekoltu. 

Rádiofrekvencia spočíva v selektívnej aplikácii energie do hlbokej dermis a do subdermálnych vrstiev. Táto energia preniká cez povrch pokožky bez toho, aby ho akokoľvek poškodila. Ošetrenie je ideálne pre klientky s mierne ochabnutou pokožkou, ktoré chcú zlepšiť svoj vzhľad bez toho, aby sa museli uchýliť k chirurgickému zákroku.

Na konci procedúry pre podporu výsledkov sa na ošetrované miesta aplikujú kozmetické prípravky – liftingová maska a kyselina hyalurónová. Ošetrenie je bezbolestné a bezpečné. Ihneď po ošetrení je možný návrat späť do normálneho života, nie je potrebný žiaden čas na zotavenie po ošetrení. 

Ošetrenie, tak ako aj pri iných neinvazívnych omladzovacích procedúrach, nie je jednorazové a treba ho aspoň 4 – 6 krát zopakovať v intervaloch 7 – 14 dní.